UZAKTAN EĞİTİM KAPISI

Eğitim Her Yerde

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Uzaktan Eğitim Kapısı Platformu Üniversitemiz Personelinin Kullanımına Sunulmuştur.

Tüm kamu personelinin kişisel gelişimine katkıda bulunmak, personelin kurum içi eğitimlere katılımını zamandan ve mekândan bağımsız bir şekilde desteklemek ve böylece günümüzün en değerli kaynağı olan zamanı en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak adına Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen ve tüm kamu kurum ve personelinin yararlanabileceği çevrim içi eğitim sistemi Uzaktan Eğitim Kapısı‘na Üniversitemiz dahil olmuştur.

Personelimiz Uzaktan Eğitim Kapısına https://uzaktanegitimkapisi.cbiko.gov.tr/ adresi üzerinden e-devlet şifresi ile giriş yapabilecektir.

Uzaktan Eğitim Kapısı Kullanım Kılavuzuna: https://egitimpanel.cbiko.gov.tr/Cibiko/Dokumanlar/d9f35cdcd896498fba7276b2188bdfd9.pdf  adresinden erişebilirsiniz.

Sistem ile ilgili tüm sorularınızı ve görüşlerinizi Personel Daire Başkanlığınının hizmeticiegitim@akdeniz.edu.tr e-posta adresine iletebilirsiniz.

 

Eklenme tarihi :2.11.2022 14:44:02
Son güncelleme : 2.11.2022 14:44:02