AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ (657 S.K. 4B) PERSONEL ALIM İLANI SONUCU

Söz konusu sonuçları görüntülemek için başvuru yaptığınız unvan adının hizasına tıklayınız.

SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ (HASTANE)

 

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

 

YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI

 

İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI

 

GÖREVE BAŞLAMAYA HAK KAZANAN ADAYLARIN DİKKATİNE

Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde (Hastane) yer alan pozisyonlara başvuran ve atanmaya hak kazanan adayın; 15 Haziran 2023 tarihi mesai bitimine kadar aşağıda istenilen belgeleri tamamlamak suretiyle Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi (Hastane) Personel İşleri Birimine şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Diş Hekimliği Fakültesinde yer alan pozisyonlara başvuran ve atanmaya hak kazanan adayın; 15 Haziran 2023 tarihi mesai bitimine kadar aşağıda istenilen belgeleri tamamlamak suretiyle Diş Hekimliği Fakültenin Personel İşleri Birimine şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığında yer alan pozisyonlara başvuran ve atanmaya hak kazanan adayın; 15 Haziran 2023 tarihi mesai bitimine kadar aşağıda istenilen belgeleri tamamlamak suretiyle Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığında yer alan pozisyonlara başvuran ve atanmaya hak kazanan adayın; 15 Haziran 2023 tarihi mesai bitimine kadar aşağıda istenilen belgeleri tamamlamak suretiyle Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Bu süre içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak teslim etmeyen aday hakkını kaybeder.

Belirtilen tarihe kadar bilgi vermeyen ve belgelerini getirmeyen aday(lar) haklarını kaybetmeleri nedeniyle,  başvuruda bulunmayan aday(lar)ın yerine, KPSS puan sırası esas alınarak belirlenen yedek aday(lar) http://personel.akdeniz.edu.tr/ adresinden ilan edilecektir. (Yedek adaylara da telefon ya da posta yoluyla ayrıca bilgi verilmeyecektir.) Bu nedenle yedek adayların internet adresinden durumlarını takip etmeleri gerekmektedir.

Not: İlan sonucuna itiraz edecek adaylar Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına 01-05 Haziran 2023 tarihleri arasında şahsen başvuru yapılabilecektir.

Bu duyuru resmi tebligat niteliğindedir. İlgililere ayrıca tebliğ edilmeyecektir.

İSTENİLEN BELGELER (2 NÜSHA ŞEKLİNDE OLACAK)

  1. KPSS SONUÇ BELGESİ (ÖSYM BARKODLU ÇIKTI)
  2. MEZUNİYET BELGESİ (E-DEVLET BARKODLU ÇIKTI)
  3. NÜFUS KAYIT ÖRNEĞİ (E-DEVLET BARKODLU ÇIKTI)
  4. ADLİ SİCİL BELGESİ (E-DEVLETTEN RESMİ KURUM / MEMURİYET SEÇENEĞİ KULLANILMALI)
  5. DETAYLI HİZMET DÖKÜMÜ (E-DEVLETTEN SGK TESCİL VE HİZMET DÖKÜMÜ / BARKODLU BELGE OLUŞTUR SEÇENEĞİ KULLANILMALI)
  6. SON BİR YIL İÇİNDE ÇALIŞILAN BÜTÜN YERLERDEN ÇALIŞMA BELGESİ
  7. 4 ADET FOTOĞRAF (BİYOMETRİK)
  8. 657 SAYILI KANUNUN 48. MADDESİNİN 7. FIKRASI UYARINCA “53. MADDE HÜKÜMLERİ SAKLI KALMAK KAYDIYLA GÖREVİNİ DEVAMLI YAPMASINA ENGEL OLABİLECEK AKIL HASTALIĞI BULUNMAMAK” ŞARTINI GÖSTERİR PSİKİYATRİ RAPORU
  9. ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK DURUMUNU GÖSTEREN BELGE (e-Devlet barkodlu çıktı) EĞER ADAY ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ İSE “TERHİS BELGESİ”
Eklenme tarihi: 31.05.2023 17:03:59
Son güncelleme: 6.06.2023 15:56:02