Akdeniz Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı


Aday Memur Temel ve Hazırlayıcı Eğitimi Uzaktan Eğitim Kapısında 4 Ekim 2021 Pazartesi günü başladı.

Üniversitemiz 2021 yılı Hizmetiçi Eğitim Faaliyeti kapsamında, Üniversitemizde görev yapan aday memurlara 657 sayılı Yasa’nın 55’inci maddesi ve 27.06.1983 tarihli ve 18090 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Aday Memurların Yetiştirilmelerine İlişkin Genel Yönetmelik hükümleri gereğince Aday Memur Temel Eğitim ve Hazırlayıcı Eğitimi 04 Ekim 2021 – 23 Kasım 2021 tarihleri arasında Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Uzaktan Eğitim Kapısı (https://uzaktanegitimkapisi.cbiko.gov.tr/) üzerinden çevrim içi olarak verilmeye başlanacaktır.

ADAY MEMUR LİSTESİ İçin Tıklayınız

EĞİTİM PROGRAMI İçin Tıklayınız

ADAY MEMUR EĞİTİM PROGRAMI KILAVUZU İçin Tıklayınız

UZAKTAN EĞİTİM KAPISINA ERİŞMEK İÇİN TIKLAYINIZ (Sisteme uzaktanegitimkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden, e-devlet ile giriş seçeneği kullanılarak T.C. Kimlik Numarası ve e-devlet şifresi ile giriş yapılmaktadır.)

ÖNEMLİ UYARI: Zorunlu sebepler hariç aday memurların eğitimlere katılması mecburidir. Aday memurların Eğitim Programı çerçevesince derslere katılıp katılmadığı Personel Daire Başkanlığı tarafından takip edilecek ve raporlanacaktır.

Her Türlü Görüş, Öneri Ve Sorularınız İçin E-Posta Adresimiz : hizmeticiegitim@akdeniz.edu.tr
İletişimTelefon No: 310 2802

NOT-1: Eğitim Programında olabilecek muhtemel değişiklikler ile ayrıntılı bilgi personelimize, http://personel.akdeniz.edu.tr/hizmetici-egitimkoordinatorlugu/ web adresimizden duyurulacaktır.

 

0